DOVAST - profesinál ve výrobě jídel na cesty a dovolenou

Naše sterilované výrobky a masové konzervy De Lux používají cestovní kanceláře, které upřednostňují hlavně kvalitu stravování na svých poznávacích a pobytových zájezdech.

Jsme specialisté na výrobu kvalitních domacích jídel s dlouhodobou trvanlivostí. Vyrábíme prvotřídní hotová domácí sterilované jídla v klasickém plechu a masové konzervy De Lux v klasickém nerozbitném plechu pro cestovatele,dovolenkáře, expediční cesty a pro ty, kteří se chtějí kvalitně a rychle na cestách najíst.

  • Výroba sterilovaných jídel s minimální trvanlivostí 3 roky bez nutnosti skladování v chladnu

  • Výroba masových konzerv DE-LUX s minimální trvanlivostí 3 roky

  • Zakázková výroba potravin upravených sterilizací

Historie firmy

Naše společnost DOVAST s.r.o. byla zapsána do obchodního rejstříku v červenci roku 2010 a od počátku své činnosti na trhu cestovního ruchu a gastronomie se specializuje na výrobu jídel s dlouhodobou trvanlivostí a masové konzervy De Lux na expediční výpravy a kvalitní outdoorové stravování

Prvopočátky této výroby a společnosti sahají až do poloviny devadesátých let, kdy součastní majitelé této firmy začali jako fyzické osoby jezdit s nejrůznějšími cestovními kancelářemi jako kuchaři a stewardi po celé Evropě a znají problematiku kvalitní přípravy jídel na cestách pro větší množství strávníků na zájezdech

Toto se nyní stalo velkou devízou při výrobě sterilovaných jídel s dlouhodobou trvanlivostí, jelikož víme, jak a kde po celém světě se naše masové konzervy De Lux a sterilovaná jídla chovají v různých povětrnostních podmínkách. ( Známe problematiku přípravy jídel i z druhé strany, niko-li pouze ze strany českého výrobce, který neměl nikdy možnost jídla na zájezdech připravovat ) Tudíž kvalitativně jsou naše jídla s dlouhodobou trvanlivostí výrazně jinde než u prosté sériové tovární výroby. Sterilizační a obalový materiál našich výrobků je nejkavalitnější na českém trhu co se týče pevnosti a nerozbitnosti v zátěžových podmínkách terénu.

Najdete nás také na Facebooku ZDE

 

 

Konzervárna Pardubice

Štrossova 239 Pardubice Výroba: +420775709027
Prodej : +420773971196
Expedice: +420608103883


GPS: 50.0352458°N, 15.7894375°E

info@dovast.cz