Lidičky neděste se! V našem produktu masové konzervy De Lux najdete pouze MASO. 100% masový výrobek ve skutečně vlastní štávě, bez emulgátorů a konzervantů s minimální dobou trvanlivosti 36 měsíců.

Plechové obaly, ve kterých sterilujeme naše jídla a masové konzervy jsou opatřeny nástřikovým povrchem, aby pokrmy nepřebírali pachuť z plechu. Každá naše konzerva je opatřena ISO open víčkem ( snadno otvíratelným - bez použití otvíráku na konzervy ) Naše konzervy jsou prakticky nerozbitné i při pádu na zem nebo při nešetrném zacházení, proto si je oblíbila většina cestovních kanceláří u nás.

Skladování je nenáročné. Jednoduše je můžete nechat ve skříni nebo v místnosti, kde je pokojová teplota  +30 °C i větší. Nemusíte používat žádné chladicí boxy ani mrazničky. Pokud cestujete například do Chorvatska a budete naše hotová jídla převážet v kufru, nemusíte se bát, že by se vám zkazila.

Díky metodě konzervace jídla v autoklávu za pomocí vysoké teploty a tlaku mají všechny výrobky 3 letou dobu spotřeby. V případě, že jídlo otevřete a nesníte ho celé, zbytek vložte do ledničky a spotřebujte do 24 hodin od otevření. Datum spotřeby je vytištěn na víčku plechovky. Jídlo během této doby neztrácí na kvalitě ani chuti.

 

Tyto naše výrobky NEOBSAHUJÍ ŽÁDNÉ KONZERVAČNÍ LÁTKY ANI BARVIVA